Відкрите заняття на тему «Педагогічні умови ефективного формування виконавської культури майбутнього вчителя музики у процесі вивчення фортепіанних творів українських композиторів»

14 грудня 2017 року о 8:20 у 45 аудиторії Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основний музичний інструмент» (Фортепіано) викладача циклової комісії музики і хореографії Борзаковської Золіни Олександрівни зі студенткою I курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Фєдєшовою Катериною.

Мета заняття – розвиток творчої самостійності в опрацюванні фортепіанних творів українських композиторів як ознаки готовності майбутнього учителя музики до професійної виконавської діяльності.

Ключові слова: виконавська культура, українське фортепіанне мистецтво, майбутній вчитель музики.