Виїзне засідання клубу “Музична вітальня” на тему: “Україна. У цьому слові для мене все”

08.12.2017 року в актовій залі НВК №176 відбулося виїзне засідання клубу “Музична вітальня” на тему: “Україна. У цьому слові для мене все”, присвячене Б.Д.Грінченку.
Мета профорієнтаційного заходу: ознайомити учнів 9-х класів з громадською діяльністю та літературною спадщиною Бориса Грінченка, кращими музичними зразками українських композиторів–сучасників письменника, пропагувати передові погляди Бориса Грінченка.
У виконанні викладачів та студентів коледжу спеціальностей “Музичне мистецтво”, “Початкова освіта”, “Дошкільна освіта”, “Правознавство” звучали поезії Бориса Грінченка, пісні на його слова, твори українських композиторів М.Лисенка, К.Стеценка, В.Заремби, Я.Степового, М.Леонтовича.
Захід пройшов із творчим піднесенням, великою зацікавленістю учнівської аудиторії.
Керівник проекту – голова циклової комісії музики і хореографії Романова Т.В. Модератори заходу: викладачі Сокальська В.Ф., Павловська-Єжова Т.А.