Гостьова лекція на тему «Казкова тематика у світовому музичному мистецтві»

4 грудня 2017 року в 45 аудиторії Університетського коледжу відбулася гостьова лекція Ходоровської Ірини Миколаївни, викладача кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, на тему: «Казкова тематика у світовому музичному мистецтві».
Мета – розкрити світ казкових образів у творах композиторів-класиків, простежити зв’язки між життєвим змістом музики та його втіленням засобами музичної виразності (темп, ритм, динаміка).
Під час лекції студенти спеціальності «Музичне мистецтво», викладачі, всі присутні з цікавістю знайомилися з відеофрагментами виконання музичних творів найкращими митцями. Доповідач неодноразово підкреслювала зв’язок матеріалу лекції з педагогічною практикою та викладацькою роботою майбутнього вчителя музики.

Гостьова лекція на тему «Казкова тематика у світовому музичному мистецтві»