Відкрите заняття на тему «Клавірна творчість Й.С. Баха та її значення у фаховій підготовці майбутнього вчителя музики»

1 грудня 2017 року о 9:50 в Актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основний музичний інструмент» (Фортепіано) викладача циклової комісії музики і хореографії Романенко Анастасії Романівни зі студенткою III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Світельською Людмилою.

Мета заняття – робота над поліфонічними творами, адже граючи на фортепіано поліфонічну музику, студенти навчаються чути й виконувати багатоголосну музичну тканину таким чином, щоб кожен голос мав свою темброву забарвленість, своє фразування, свій динамічний розвиток та водночас зберігалась цілісність інтерпретації твору.