Круглий стіл «Актуальні проблеми сучасного музикознавства та музичної педагогіки в контексті професійної мистецької освіти»

24 жовтня 2017 року о 14.30 в Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання круглого столу на тему: «Актуальні проблеми сучасного музикознавства та музичної педагогіки в контексті професійної мистецької освіти».
Мета заходу: аналіз актуальних проблем мистецтвознавства та мистецької педагогіки ХХІ століття.
Доповідачі: викладачі циклової комісії музики і хореографії Кифенко А.М., Теряєва Л.А., Голян Х.В., Хоменко Л.В. та студенти 2-4 курсів спеціальності «Музичне мистецтво».
На засіданні панувала творча атмосфера та наукова дискусія.
Модератор – викладач циклової комісії музики і хореографії, аспірант кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв КУБГ Рахманова О.К.