Гала-концерт переможців ІV міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла»

18 травня 2017 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся гала-концерт переможців ІV міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла». У цьому році участь у фестивалі-конкурсі взяли понад 200 юних виконавців із Києва та Київської області. Найкращі з них були відзначені дипломами, подарунками, сертифікатами.
З вітальним словом до гостей, учасників та переможців фестивалю-конкурсу звернулась Почесний голова журі, директор Університетського коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент Марія Василівна Братко.
У гала-концерті виступили переможці, гості фестивалю-конкурсу, академічний хор «Tutti» та вокальний дівочий ансамбль «ANIMA» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.
Дякуємо всім учасникам і організаторам фестивалю-конкурсу «Кампанелла» за мистецьку атмосферу і творчий настрій.
Модератори: Романова Т.В., Романенко А.Р.