Четвертий міський фестиваль-конкурс дитячого та юнацького виконавського мистецтва «КАМПАНЕЛЛА»

З 11 по 15 травня 2017 року в Актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Четвертий міський фестиваль-конкурс дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла». Гала-концерт і церемонію нагородження переможців було проведено 18 травня 2017 року.
Участь у фестивалі-конкурсі цього року брали понад 200 учасників з міста Києва та Київської області: студенти вищих мистецьких навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації, учні ССМШ, ДМШ, ДШМ, учні Студії практики при КІМ ім. Р.М. Глієра, вихованці Центрів дитячої та юнацької творчості. Учасники змагалися в одній або декількох номінаціях.
Молоді виконавці мали змогу продемонструвати свою майстерність, отримати новий досвід і поділитися власним. За участю хорових, інструментальних колективів та володарів «Ґран-прі» відбулося святкове завершення фестивалю-конкурсу «Кампанелла».

Переможці Четвертого міського фестивалю-конкурсу

дитячого та юнацького виконавського мистецтва «КАМПАНЕЛЛА»