Вітаємо переможців XI Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни»

Протягом 5–9 квітня 2017 року в Концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка (корпус № 1, вул. Маршала Тимошенка 13-Б, м. Київ) відбулася XI Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни» (Весняна). Цей масштабний музичний форум, що проходив під патронатом Народного артиста України, Героя України, видатного композитора Євгена Станковича, покликаний виявляти молоді таланти.
Перемогу на престижному конкурсі вибороли студенти Університетського коледжу спеціальності «Музичне мистецтво»:
ЩЕГЛЮК ВІКТОРІЯ (I курс) – ДИПЛОМ Лауреата I ступеня, номінація «Класичне фортепіано» (клас викладача Романенко А.Р.);
БЕВЗЮК МИРОСЛАВ (ІV курс) – ДИПЛОМ Лауреата I ступеня, номінація «Естрадне фортепіано» (клас викладача Романенко А.Р.);
ВОКАЛЬНИЙ ДІВОЧИЙ АНСАМБЛЬ «ANIMA» – ДИПЛОМ Лауреата I ступеня, номінація «Академічні малі вокальні ансамблі» (керівник – Коваленко О.М.).
Викладачі коледжу Романенко А.Р. та Коваленко О.М. нагороджені Дипломами за вагомий внесок у професійну музичну освіту і високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни».
Коледжанська родина вітає студентів та викладачів з перемогою, бажає наполегливості та натхнення у подальших творчих звершеннях!