Засідання клубу «Музична вітальня» на тему: «Корифей української музики»

24 березня а актовій залі Університетського коледжу відбулося засідання клубу «Музична вітальня» на тему: «Корифей української музики» (до 175–річчя від дня народження М.В. Лисенка).
У вступному слові голова ЦК музики і хореографії Т.В. Романова звернула увагу на те, що творчість М.В. Лисенка становить цілу епоху в історії розвитку української музичної культури. На засіданні клубу були представлені найкращі зразки інструментальної та вокальної музики композитора викладачами (О.Бухарева, Х.Голян, Т.Киричук, А.Маєвської) та студентами (О.Дроботун, Н.Прокопович).
Слухаючи безсмертний твір композитора «Молитву за Україну» у виконанні студентського хору «Tutti» присутні відчули силу магічної влади над поколіннями та долучилися до співу.