Тематичний концерт на тему: «Пісенно-танцювальний віночок»

15 березня 2017року в ДНЗ № 147 Дарницького району м. Києва студентами-практикантами 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» був проведений тематичний концерт на тему: «Пісенно-танцювальний віночок». Майбутні музичні керівники (Баюра Є., Григус Н., Іванченко О., Самолюк Є., Бернадська О., Сапсай В. і Плотніков І.) на педагогічній практиці не тільки застосовували набуті у коледжі теоретичні знання, уміння і практичні навички при проведенні музичних занять, а ще розкривали перед малечою свої творчі здібності, демонстрували свої вокальні, танцювальні та інструментально-виконавські здатності. На тематичному концерті прозвучали вірші про весну, українські народні і сучасні пісні про Україну, веснянки, фортепіанні твори українських композиторів, виконані жвавий танець «Полька» та запальний «Український танок».
Мета: відродження українських народних традицій, прилучення дошкільників до пісенної творчості.
Методист практики – Теряєва Л.А.