Захист курсових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво» групи ММмс-1-13-4.Од

14 січня 2017 року в ауд. 38 відбувся захист курсових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво» групи ММмс-1-13-4.Од. Заслуговують на увагу роботи студентів: Прокопович Наталії на тему «Формування вокально-хорових навичок молодших школярів на уроках музичного мистецтва та в позаурочній музичній діяльності», науковий керівник Романова Т.В,  Яремчук Єлизавети на тему «Формування знань з нотної грамоти   у процесі вокально-хорової підготовки молодших школярів» науковий керівник  Кашперський О.С, Інвіяєвої Марії на тему «Фольклор на уроках музичного мистецтва як ефективний засіб морально-естетичного виховання молодших школярів», науковий Романова Т.В, Кулініч Марії на тему «Музично-дидактичні ігри як засіб розвитку музичних здібностей молодших школярів» науковий керівник  Кашперський О.С.