Музична вітальня на тему: «Б.Грінченко і музика. Українські композитори та музикознавці – сучасники Б.Д.Грінченка»

10 грудня 2016 року в Університетському коледжі відбулося засідання музичної вітальні на тему: «Б.Грінченко і музика. Українські композитори та музикознавці – сучасники Б.Д.Грінченка».
Мета заходу: ознайомити студентів 1 курсу спеціальностей «Музичне мистецтво», «Дошкільна освіта», «Хореографія» з витоками української музичної культури, найкращими зразками народної пісні в обробці, аранжуванні та стилістичному її оформленні видатними музикознавцями, композиторами та хоровими диригентами початку ХХ століття.
Майбутні педагоги з великим захопленням слухали музичні твори М.Лисенка, М.Леонтовича, О.Кошиця, К.Стеценка у виконанні хору «Дударик» та хорової капели ім. О.Кошиця.
Цей захід сприяв розвитку і збагаченню загальної культури студентів, їх духовного світу, вихованню гордості, поваги і шани до рідної культури, української пісні та мови.
Організатор заходу – викладач циклової комісії музики і хореографії Сокальська В.Ф.