Відкрите заняття на тему «Застосування прийомів звуковедення legato та штриху staccato в процесі роботи над виразністю виконання хорових творів»

8 грудня 2016 року в Університетському коледжі було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Хорове диригування» викладача циклової комісії музики і хореографії Теряєвої Л.А. зі студенткою 3 курсу спеціальністі «Музичне мистецтво» Баюрою Єлизаветою. Концертмейстер - Крудо Е.В.
Тема заняття: «Застосування прийомів звуковедення legato та штриху staccato в процесі роботи над виразністю виконання хорових творів».
Мета: формування фахових компетентностей, вдосконалення диригентських навичок, створення власної виконавської інтерпретації хорових творів, прилучення до української народної музики; розвиток особистісних диригентських якостей та креативного мислення; виховання естетичного сприйняття хорових творів.