8 грудня 2015 року о 14:40 у 45 аудиторії Університетського коледжу відбулося відкрите заняття з хорового диригування викладача циклової комісії музики і хореографії Коваленко О.М. на тему Відкрите заняття з хорового диригування на тему: «Формування практичних навичок роботи з хором студента на прикладі програмних творів»
зі студенткою групи ММмс-1-13-4.Од Прокопович Наталією. Заняття було спрямоване на вдосконалення техніки диригування та виконавської майстерності на прикладі обробки української народної пісні Миколи Леонтовича «Пряля» та дитячої пісні Алли Мігай «Подарунок».