Навчально-пізнавальної конференція «Забуті сторінки: видатні українські науковці в галузі інформатики»

Учасниками навчально-пізнавальної конференція «Забуті сторінки: видатні українські науковці в галузі інформатики» були студенти І курсу спеціальності «Початкова освіта», мета якої дослідить білі плями історії становлення науки інформатики в Україні та внесок українських вчених в розвиток інформатики та інформаційних технологій. Теми виступів:
1. Олександр Миколайович Щукарьов та створена професором "машина логічного мислення" (доповідач Чижова Вікторія).
2. Першовідкривач фізичних ефектів, покладених в основу транзистора, Вадим Євгенович Лашкарьов (доповідач Головата Діана).
3. Принципи будови ЕОМ - Сергія Олексійовича Лебедєва чи нейманівські? (доповідач Албу-Букатарь Антоніна).
4. БЕСМ - швидкодіюча машина в Європі 1956 р. (доповідач Стрелюк Вікторія).
5. Віктор Михайлович Глушков - мозковий і енергетичний центр лабораторії обчислювальної техніки Інституту математики Академії наук УРСР (доповідач Гох Валерія).
Модератори заходу – викладачі ЦК економіко-математичних дисциплін Марченко Т.І., Станжур Т.Г.