Брейн-ринг Дня числа Пі на базі Київського столичного  університету імені Бориса Грінченка

9 березня 2024 року студенти Фахового коледжу "Універсум" 1 курсу спеціальностей Менеджмент, Фінанси і кредит та Соціальна педагогіка відвідали цікавий захід до Дня числа Пі на базі Київського столичного  університету імені Бориса Грінченка. Для команд було проведено екскурсії по головному корпусу університету, проведено брейн-ринг з математики та корисну лекцію від студентів, викладацького складу та адміністрації університету, зокрема Факультету інформаційних технологій та математики. Дякуємо за зустріч! Тренер команд викладач ЦК економіко-математичних дисциплін і менеджменту Коледжу "Універсум" Фіщук Тетяна Олександрівна Команда Тригонометрична одиниця: Шостак Марія, Винокурова Єва, Кравченко Михайло, Шульга Владислав (1ОВ). Команда Лідери: Василенко Анастасія, Адаменко Юлія, Манжос Діана, Романенко Віолета (1ФіК) Команда Корінь з 16: Давидюк Анастасія, Заболотня Дарія, Хміляр Вікторія, Чуйко Валерія (1СП). Один з організаторів заходу - викладач ЦК економіко-математичних дисциплін і менеджменту Олександра Локазюк.

Брейн-ринг до Дня числа Пі