Тренінг «Мобінг в освітньому процесі: сутність, наслідки і протидія» для слухачів Школи управлінської майстерності

17 січня 2024 року на базі Фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Департаментом освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) було проведено навчальний семінар для слухачів Школи управлінської майстерності (директорів та заступників ЗЗСО м. Києва).

В рамках Школи управлінської майстерності викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Пандазі Анастасія Володимирівна провела тренінг на тему «Мобінг в освітньому процесі: сутність, наслідки і протидія».

Під час тренінгу були обговорені питання визначення терміну «мобінг», причини, види ознаки та стадії мобінгу, зокрема особливості мобінгу в освітньому процесі.

За результатами тренінгу директори та заступники ЗЗСО м. Києва отримали знання та навички, необхідні для запобігання мобінгу у трудовому процесі.