Засідання циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту (23.03.2022)

23 березня 2022 року відбулось чергове засідання циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту.

До обговорення були винесені наступні питання:

• затвердження переліку дисциплін за вибором студентів за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування і 073 Менеджмент на 2022-2023 н.р.;
  • затвердження екзаменаційних матеріалів;
  • призначення асистентів на іспит;
  • готовність курсових, закріплених за цикловою комісією;
  • обговорення плану заходів до дня Коледжу.

На зустрічі було обговорено пропозиції студентів 2 курсу ОПП Фінанси і кредит та Організація виробництва шодо переліку вибіркових дисциплін. Матеуш С. і Можарівська О. запропонували включити до переліку вибіркових ОК дисципліни, що поглиблюватимуть фахові компетентності у сфері фінансування малого підприємництва.

Хоменко А. та Верещака А. запропонували включити до переліку вибіркових ОК дисципліни, що поглиблюватимуть фахові компетентності з практичної комунікації у житті та в бізнесі. Циклова комісія врахувала пропозиції студентів 2 курсу обох ОПП щодо переліку вибіркових дисциплін.