Бар-кемп «Використання сучасних інформаційних технологій в навчально-виховному процесі»

9 лютого 2015 року в Університетському коледжі відбувся з ініціативи викладачів циклової комісії економіко-математичних дисциплін і фінансів бар-кемп «Використання сучасних інформаційних технологій в навчально-виховному процесі», метою якого було підвищення інформаційно-комунікаційних компетентностей працівників.

Викладачі та співробітники коледжу  мали змогу взяти участь у тренінгах та науково-методичних семінарах:

• Тренінг з використанням умовних конструкцій та логічних функцій MS Excel при створенні звітної документації викладача. Модератор: Мащакевич Олег Мар’янович.
  • Тренінг з використання Smart Board в навчально-виховному процесі. Модератор: Станжур Тетяна Геннадіївна.
  • Науково-методичний семінар з використання інтерактивних технологій навчання. Модератор: Руденко Ніна Миколаївна.
  • Науково-методичний семінар «Вимоги до написання наукових робіт та методичних матеріалів». Модератор: Дудник Ольга Володимирівна.