18 травня члени гуртка "Градієнт" взяли участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих науковців "Інформаційні технології - 2023" на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. Зокрема, студентки спеціальності Менеджмент: Верещака Анастасія Сергіївна та Хоменко Анна Олександрівна представили свої результати.
Дослідження на тему: Використання ментальних карт у процесі підготовки менеджерів.
Науковий керівник: викладач ЦК економіко-математичних дисциплін та менеджменту, доктор філософії Олександра Локазюк.
Покликання на онлайн-тези для обговорення:
![Участь у X ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ - 2023» konfer 17 05](/images/stories/Departaments/uk/PICTURES/gyrtku-naykovi/gradient/konfer_17_05.jpg)