Фотоконкурс «Книга – джерело знань»

2 грудня 2014 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка підвели підсумки фотоконкурсу «Книга – джерело знань». Організатор конкурсу – науковий гурток Bibliosoft.

Метою фотоконкурсу було – популяризувати різні форми набуття інформації за допомогою новітніх інформаційно – комунікаційних технології. Завданням конкурсу - представлення світлин людей, що читають.

Вітаємо студентів Університетського колледжу, які отримали перемогу в 2 етапі фотоконкурсу:

1 місце - Музиченко Катерина Сергіївна студентка 3 курсу спеціальності “ Видавнича справа ”.

2 місце - Дудар Вікторія Миколаївна студентка 2 курсу спеціальності “ Видавнича справа ”.

3 місце - Дідач Роксолана Ігорівна студентка 2 курсу спеціальності “ Видавнича справа ”.

Переможці нагороджені цінними призами.