Вітаємо Локазюк Олександру Вікторівну з успішним захистом та отримання диплома доктора філософії зі спеціальності 111 Математика!

Колектив циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Фахового коледжу "Універсум" Київського університету імені Бориса Грінченка щиро вітає Локазюк Олександру Вікторівну з успішним захистом та отримання диплома доктора філософії зі спеціальності 111 Математика.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках. Ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію!  Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та успіх, натхненна думка й щирі почуття, підтримка рідних та колег!

viraem lokazuk