Участь у Міжнародній конференції «10th Workshop on Cloud Technologies in Education (СТE 2022)» (Локазюк О.В.)

23 травня 2022 р. у рамках Фестивалю науки викладач ЦК економіко-математичних дисциплін і менеджменту Олександра Локазюк разом із викладачами кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління Дмитром Бодненко, Володимиром Прошкіним та магістранткою Тамарою Федик, взяли участь у роботі 10th Workshop on Cloud Technologies in Education (СТE 2022). Захід проведено на базі Криворізького державного педагогічного університету в онлайн форматі.

За результатами конференції буде видано збірник, що індексується у НБД Scopus. Тема статті: «Cloud service Blogger as effective communication tool of teacher and students at the University».

konfer1 23 05

konfer2 23 05