V Міжвузівська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики фінансового менеджменту»

Студенти групи ФКмс-1-12-3.0д брали участь в V Міжвузівській науково-практичній конференції  «Актуальні питання теорії та практики фінансового менеджменту», яка відбулася 19 жовтня 2014 року в Українському гуманітарному інституті, м. Буча. Під керівництвом викладача Ганущак Т.В. студенти Рибій К. і Розумнюк І. підготували статті, тези яких надруковані в збірнику матеріалів V Міжвузівської науково-практичної конференції.

1.    Рибій К.К. Фінансова стійкість підприємства. Матеріали Міжвузівської науково-практичної конференції, с. 9-11

2.    Розумнюк І.С. Рентабельність підприємства. Матеріали Міжвузівської науково-практичної конференції, с.49-52