Семінар для студентів спеціальності «Журналістика» на тему «Дані з реєстрів та кадастрів у роботі журналіста-розслідувача»

13 травня 2021 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся семінар для студентів спеціальності «Журналістика» на тему «Дані з реєстрів та кадастрів у роботі журналіста-розслідувача» в межах проєкту «Використання даних у боротьбі проти маніпуляцій та дезінформації», який реалізує Чеська громадська організація Асоціація з міжнародних питань (AMO) у співпраці з «Інтерньюз-Україна» та Texty.org.ua. На семінарі викладач коледжу Савельєва І.В. ознайомила студентів з різними видами реєстрів та порталами, на яких можна шукати потрібні документи для перевірки інформації.