Конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка «Словник Грінченка і сучасність»

16 травня в Київському університеті імені Бориса Грінченка підвели підсумки конкурсу на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка «Словник Грінченка і сучасність».

Студенти коледжу взяли участь у конкурсі та інтерпретували найбільшу кількість слів – 563, підготували яскравий виступ-представлення слів із словника, були кращими, на думку журі, в конкурсі зі створення розповіді з використанням заданого набору слів, продемонстрували згуртованість, естетичний смак, палку любов до України, української мови, народної мудрості.

Вітаємо команду Університетського коледжу, яка виборола перемогу І місце – в конкурсі на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка «Словник Грінченка і сучасність».