Засідання циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту (13.05.2020)

13 травня відбулось засідання циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту, на якому розглядались методичні та організаційні питання здійснення освітнього процесу. Викладачі прозвітували щодо готовності студентів до літньої екзаменаційно-залікової сесії, в тому числі обговорено допуск студентів до екзаменів, технічні можливості проведення екзаменів онлайн. Члени циклової комісії обговорили та затвердили екзаменаційні матеріали. Керівники курсових робіт повідомили про проведені передзахисти робіт та обговорили організаційні моменти проведення захисту. Також на засіданні розглянуто питання ведення обов’язкової документації.
Засідання проведено з використання сервісної служби Google Hangouts meet.