Представники Університетського коледжу на Recruitment Day 7: Marketing&Finance

22 лютого 2020 року представники Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали Recruitment Day 7: Marketing&Finance - інтерактивну конференцію кар'єри.

Зустріч роботодавці у сфері фінансів та маркетингу з представниками студентства проходила у нестандартному форматі: замість лекцій — дискусія як пігулка проти пасивного слухання, де кожен міг поставити своє питання; замість стендів — завдання від компаній із взаємодією з її працівниками; замість столів — неформальне спілкування і ,звісно, смаколики.

Учасники весело та корисно провели день з такми компаніями-лідерами: Deloitte, EY, PwC, Райффайзен Банк Аваль, Альфа-Банк, ПРАВЕКС БАНК, lifecell, MARS, METRO, Coca-Cola HBC, PepsiCo, Genesis та командою організаторів — UGEN.