Відкрите заняття з дисциплін «Громадянська освіта» та «Інформатика»

22 листопада 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів групи ОВмс-1-19-4.0д відбулося відкрите заняття у формі інтерактивної лекції на тему «Використання інструментів електронних таблиць MS Exel при вивченні економіки домогосподарства» з дисциплін «Громадянська освіта» та «Інформатика».
Мета заняття — розглянути поняття візуалізації даних, методи, інструменти, засоби візуалізації даних, поняття лінії тренда, її види, особливості побудови, навчати подавати ряди даних графічно, оцінювати за рядом даних тип лінії тренду, застосовувати засоби інфографіки для подання даних під час формування загальних уявлень про ресурси, доходи, витрати домогосподарства, раціональну економічну поведінку та напрями захисту прав споживачів.
Під час заходу було вдало поєднано повторення вже пройденого матеріалу, викладення нового та виконання практичних економічних завдань за допомогою візуалізації даних.
Модератори: Кравець С.Г. та Станжур Т.Г., викладачі циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту.