Відкрите заняття з дисциплін «Менеджмент» та «Технічні засоби навчання»

07 листопада 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів групи ОВмс-1-17-4.0д відбулося відкрите заняття у формі анти-семінару на тему «Як не вбити власний бізнес?» з дисциплін Менеджмент та ТЗН.
Метою заняття було формування у студентів сучасного управлінського мислення та системи спеціальних аналітичних умінь і навичок у галузі менеджменту; використання сучасних ІКТ при розв’язуванні задач професійної діяльності.
Під час заходу студенти демонстрували створені та озвучені ними відеоролики, наводили приклади успішних управлінських рішень, аналізували та виділяли ключові елементи менеджменту підприємств та закріплювали знання з основ методології менеджменту. Цей захід успішно доповнили ігрові елементи та завдання на випередження.

Модератори: Кравець С.Г. та Станжур Т.Г., викладачі циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту.