Тренінг «Тайм-менеджмент» для студентів спеціальностей «Видавнича справа та редагування» й «Право»

15 травня 2019 року було проведено тренінг із тайм-менеджменту для студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальностей «Видавнича справа та редагування» й «Право».
Під час заходу учасники проаналізували власні життєві цілі, ознайомилися з методичними інструментами для відбору справ та планування робочого часу, а також дізналися секрети боротьби з «поглиначами часу». Студенти, які відвідали тренінг, виявили бажання взяти участь у наступних заходах із самоменеджменту. Модератор заходу: викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Кравець С. Г.