Тренінг «Цілепокладання» для студентів спеціальностей «Видавнича справа та редагування» й «Право»

14 травня 2019 року для студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальностей «Видавнича справа та редагування» й «Право» було проведено тренінг із цілепокладання, яким розпочато цикл тренінгів із самоменеджменту.
Учасники вчилися формулювати життєві цілі, аналізувати власні наявні ресурси та програмувати розвиток необхідних умінь і навичок. Студенти, що побували на занятті, отримали необхідні для планування своєї подальшої діяльності знання, а також виявили бажання взяти участь у наступних тренінгах із самоменеджменту. Модератор заходу: викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Кравець С. Г.