Засідання методичного об’єднання голів циклових комісій основ початкового курсу математики з методикою навчання математики педагогічних ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону України

20 березня 2019 року на базі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання методичного об’єднання голів циклових комісій основ початкового курсу математики з методикою навчання математики педагогічних ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону України.
Захід розпочався зі вступного слова директора Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора педагогічних наук, доцента Братко Марії Василівни.
У рамках засідання кандидатом педагогічних наук Руденко Н. М. було презентовано пробний показовий урок з математики в Новій українській школі на тему «Порівняння виразу і числа. Знаходження довжини ламаної лінії. Розв’язування задач». Також проведені майстер-клас «Сучасні освітні технології» Марченко Т.І., Іолтухівською Т.І., Пінчук А.М. та відкрите заняття з методики навчання математики на тему «Методика вивчення величин» Мащакевич Л. А.
Основною подією заходу був круглий стіл на тему «Нова українська школа: перші кроки, здобутки та виклики» за участю кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, завідувача відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України Онопрієнко О. В., наукового співробітника відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України Андрусенко І. В., завідувача НМЦ дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Кравчук Л. В.
Засідання методичного об’єднання голів циклових комісій основ початкового курсу математики з методикою навчання математики педагогічних ЗВО ІІІ рівнів акредитації Центрального регіону України завершилося підведенням підсумків за участі голови регіонального методичного об’єднання Якушко Н. С.