Науково-практична студентська конференція "Створення навчального середовища освітнього закладу засобами інформаційних технологій"

14 травня в рамках Тижня науки в Університетському коледжі відбулася науково-практична студентська конференція "Створення навчального середовища освітнього закладу засобами інформаційних технологій". У ході конференції були висвітлені питання про педагогічні аспекти створення, підтримки та розвитку освітнього середовища навчального закладу, використання методу проектів та портфоліо навчального проекту, можливості використання ІКТ для створення методичних і дидактичних матеріалів, використання комп’ютера як аудіо та відео обладнання, створення відео для навчального процесу, розвиток навичок мислення високого рівня засобами інформаційних технологій, інтерактивний програмно-технологічний навчальний комплекс на основі SMART Board як засіб розвитку інтелектуальних здібностей учнів. Підготували та провели конференцію викладачі Марченко Тетяна Іванівна та Станжур Тетяна Геннадіївна, виступали студенти спеціальності «Початкова освіта» Дудченко Тетяна, Проскурко Анастасія, Ващенко Оксана, Пашуля Юлія, Шаповал Вікторія, Моргун Ольга, Юзишина Вікторія, Камінська Надія, Філіпова Марина. Виступи та представлені творчі роботи засвідчили високий рівень підготовки студентів. 62 студенти, які успішно пройшли навчання у лютому-березні 2013 року за програмою «Intel® Навчання для майбутнього», отримали сертифікати.