Відкрите заняття з предмету «Інформаційні технології та ТЗН» на тему: «Створення буклету засобами Microsoft Office Publisher»

13 грудня 2018 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів групи СПмс-1-17-4.Од відбулось відкрите заняттявикладача циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Савельєвої І.В. з предмету «Інформаційні технології та ТЗН» на тему: «Створення буклету засобами Microsoft Office Publisher».

Мета заняття: ознайомити з правилами верстання багатосторінкових документів та створити буклет засобами Microsoft Office Publisher.

На занятті студенти зацікавлено працювали, вели активний діалог з викладачем, розробили власні буклети.