Конференція на тему «Математика – базис всіх наук»

16 травня о 13.10 в актовій залі Університетського коледжу відбулася прес-конференція «Математика –базис всіх наук». У ході конференції були висвітлені питання про роль та місце математики в житті кожної людини, а також показано зв’язки математики з іншими науками.

Приємними сюрпризами стали музичні вітання від Анни Буратевич та Софії Піщаної, студенток другого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» та гумористична сценка від студенток першого курсу спеціальностей «Видавнича справа та редагування» та «Діловодство» Литвин Анастасії та Попович Анастасії.

Переможцям коледжанських олімпіад з математики та інформатики були вручені грамоти, а найактивніші групи та студенти, що брали участь у підготовці та проведенні прес-конференції отримали подяки за популяризацію математики серед студентів коледжу.