Готуємось до впровадження STEM-освіти

Упродовж грудня 2017 року для студентів другого курсу спеціальності «Початкова освіта» Університетського коледжу, в рамках навчальної дисципліни «Практичний курс інформатики з елементами програмування» були організовані заняття з робототехніки на базі STEM-центру Київського університету імені Бориса Грінченка.
Робототехніка, як до один з напрямків STEM-освіти, є необхідною у підготовці вчителів початкових класів. Заняття пройшли в сучасній комп'ютерній лабораторії, створеної в рамках міжнародного проекту Tempus DesIRE, координатором якого є проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В.
Організацією та проведенням занять займалися викладачі циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Університетського коледжу Марченко Тетяна Іванівна та Станжур Тетяна Геннадіївна.