Екскурсія до музею Книги та друкарства України

07.12.2017 студенти першого, другого та третього курсів спеціальностей «Діловодство», «Організація виробництва», «Фінанси та кредит» відвідали Музею книги та друкарства України.
Мета екскурсії: ознайомити студентів з видавничою діяльністю київської «Просвіти» та роллю Б. Грінченка в її організації; з’ясувати значення Києво-Печерської, Львівської, Острозької, Унівської, Чернігівської друкарень в історії друкарства України, в справі піднесення духовного, культурного і освітнього рівня народу, його національної самосвідомості.
Модератори заходу – викладач циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Ус Т. І. та викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Мащакевич Л. А.