Лекція «Функції – математична мова, якою описаний світ»

29 вересня 2017 р. в Університетському коледжі Київського Університету імені Бориса Грінченка відбулось засідання науково-математичного гуртка “Бурбакі” за темою: “Функції - математична мова якою описаний світ”.

Мета заходу: узагальнити поняття функції та розглянути приклади функціональних залежностей в природі та побуті.
У рамках зустрічі були обговорені такі питання:
Функції як спосіб описати взаємозалежність різних процесів, що нас оточують.
“Ефект метелика”, як математичне поняття теорії хаосу - сучасного розділу математики.
Екстраполяція - ворожіння по функції.
Функція росту чисельності населення планети та оптимістичні прогнози професора С.П. Капиці щодо майбутнього людства.
Головне завдання заходу - переконати слухачів в тому, що математика - жива та молода наука, яка допомагає сучасній людині зрозуміти навколишній світ, що стрімко змінюється.
Детальніше ознайомитись з предметом обговорення та долучитись до обговорення розглянутих питань можна в групі гуртка, де викладені всі матеріали лекції, за таким посиланням https://www.facebook.com/Бурбакі-324833581311625