Зустріч студентів і викладачів циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту з представниками Факультету інформаційних технологій та управління

8 лютого 2017 року в Університетському коледжі відбулася зустріч студентів і викладачів циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту з завідувачем кафедри управління Гладковою В.М., доктором педагогічних наук, завідувачем кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Литвин О.С., кандидатом фізико-математичних наук, завідувачем кафедри фінансів та економіки Рамським А.Ю., доктором економічних наук, доцентом Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.