Відкрите заняття «Програмне забезпечення навчального призначення»

10 грудня 2016 відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни «Інформаційно-комунікаційні технології навчання, технічні засоби навчання» на тему «Програмне забезпечення навчального призначення».

Заняття провела викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту викладач-методист МАРЧЕНКО Т.І.

На занятті розглянули питання:

1. Програмне забезпечення навчального призначення, класифікація, вимоги.

2. Тестування, призначення, види тестових завдань .

3. ADTester, програма для тестування, її можливості та інтерфейс. Створення тестів у програмі ADTester.

4. Testw2, програма для тестування, її можливості та інтерфейс. Створення тестів у програмі Testw2.

Заняття ефективне, досягло поставленої мети.

Відкрите заняття «Програмне забезпечення навчального призначення»

10.12.2016 о 11.25 (ІІІ пара) в ауд.38 Університетського коледжу відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни «Інформаційно-комунікаційні технології навчання, технічні засоби навчання» на тему «Програмне забезпечення навчального призначення»

На занятті розглянули питання:

1.     Програмне забезпечення навчального призначення, класифікація, вимоги.

2.     Тестування, призначення, види тестових завдань .

3.     ADTester, програма для тестування, її можливості та інтерфейс. Створення тестів у програмі ADTester.

4.     Testw2, програма для тестування, її можливості та інтерфейс. Створення тестів у програмі Testw2.

Заняття ефективне, досягло поставленої мети.