Відкрите заняття тему «Розв'язування найпростіших тригонометричних нерівностей»

21 листопада 2016 року в Університетському коледжі викладачем Капічиною Тетяною Олексіївною було проведено відкрите заняття зі студентами групи ПОмс-2-16-4.Од на тему «Розв'язування найпростіших тригонометричних нерівностей».

Мета: продемонструвати методи роботи викладача, використання нових педагогічних течій  та набутий досвіт для пояснення та практичного закріплення теми.

Мета: продемонструвати методи роботи викладача, використання нових педагогічних течій  та набутий досвіт для пояснення та практичного закріплення теми.