Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Сучасна фінансова політика України: проблеми та перспективи»

23 листопада 2016 року студенти Університетського коледжу взяли участь у ІV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Сучасна фінансова політика України: проблеми та перспективи», яка відбулася на кафедрі фінансів та економіки, факультету інформаційних технологій та управління, Київського університету імені Бориса Грінченка.
В ході роботи конференції учасники обговорили результати своїх досліджень щодо економічних та фінансових реалій України, представили нові ідеї, оригінальні підходи, нове бачення проблем і перспектив, ризиків та загроз розвитку вітчизняної економіки. За результатами виступів всі учасники отримали сертифікати та були нагороджені грамотами та призами.
Учасниками конференції були такі студенти коледжу:
- Папченко Діана, ІV курс, спеціальність «Організація виробництва», нагороджена грамотою за ІІІ місце(науковий керівник - Димеденко І.В., к.е.н., доц.);
- Чуйко Анастасія, Вошкулат Єгор, IIІ курсу, спеціальність «Фінанси і кредит» (науковий керівник – Кичань О.М. к.е.н.).
Бажаємо успіхів, творчого натхнення, інноваційних поглядів та нових досягнень.