Методичного об’єднання голів циклових комісій математичних дисциплін педагогічних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону

13 квітня 2016 року на базі Ржищівського гуманітарного коледжу відбулося засідання методичного об’єднання голів циклових комісій математичних дисциплін педагогічних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону.
Згідно з програмою засідання голова ЦК економіко-математичних дисциплін і менеджменту Університетського коледжу Головчанська О.В. відвідала відкрите заняття з методики математики на тему «Методика формування в учнів часових уявлень. Ознайомлення з одиницями часу і співвідношеннями між ними за новою програмою та підручниками з математики» та відкритий урок математики в 4 класі на тему «Знаходження значень виразів на сумісні дії. Задачі на знаходження числа за двома різницями».
Присутні мали можливість здійснити екскурсію стежками рідного краю та вшанувати пам'ять загиблих на Букринському плацдармі.