Майстер-клас із створення фотоколажу засобами растрового редактора

Відповідно до плану проведення декади циклової комісії економіко-математичних дисциплін та менеджменту 14 березня 2016 року в Університетському коледжі для студентів ІІІ курсу спеціальностей «Дизайн» та «Образотворче мистецтво» викладачем Пінчук Аллою Миколаївною було проведено майстер-клас із створення фотоколажу засобами растрового редактора.
Метою заходу було мотивування студентів до практичного застосування в професійній діяльності знань та навичок з комп’ютерної графіки.
Студенти виступали в ролі працівників туристичних агентств, яким необхідно було створити фотоколаж для рекламної продукції.
Всі учасники майстер-класу творчо підійшли до виконання завдання, виявили креативність при створенні фотоколажів.