Квест «Економічний поїзд»

19 січня 2016 року в Університетському коледжі відбувся квест «Економічний поїзд» за участі студентів ІІ курсу спеціальностей «Організація виробництва»та «Початкова освіта». Модератор – викладач Кравець Світлана Геннадіївна.
Метою заходу було мотивування студентів до практичного застосування знань з навчального курсу «Економіка» для вирішення повсякденних завдань.
Студенти виявили кмітливість, знання теоретичних питань з економіки, вміння працювати в команді та логічно мислити. «Економічний поїзд» подорожував станціями «Історична», «Моє домогосподарство», «Я – працівник банку», «Казкова» та інші, де учасники продемонстрували знання з питань кредитування, розглядали сюжети відомих казок з економічної точки зору, визначали своє місце в глобальному економічному процесі.
Квест викликав захоплення багатьох студентів коледжу, тому планується прокласти нові маршрути для «Економічного поїзду».