Практично-методичний семінар на тему «Хмарні технології. MS Office 365»

23 вересня 2015 в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для викладачів інформатики циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту відбувся методичний семінар на тему «Хмарні технології. MS Office 365», який був спрямований на ознайомлення та практичну роботу з програмним забезпеченням, що було надано Університету після підписання угоди Microsoft Campus and School Agreement і Enrollment For Education Solutions (EES). У рамках даної угоди всім студентам і співробітникам надається безкоштовна онлайн-підписка Dream Spark Premium та безкоштовні ліцензії MS Office 365.
Під час семінару викладачі зареєстрували аккаунт Microsoft для використання онлайн офісу та ознайомилися з основними додатками та перевагами MS Office 365, проаналізували відмінності між MS Office 365 і Google Docs.