20.02.2024 був проведений захід для студентів групи ПОфмб-1-23-3 0д. «Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам'яті, в думках...» до Дня пам'яті Небесної Сотні.
Мета: вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні; виховувати шанобливе ставлення до Героїв Небесної Сотні, воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України, виховати патріотичну свідомість.
Модераторка: викладачка циклової комісії іноземних мов Катерина КІРЮШИНА.
![Захід «Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам'яті, в думках...» до Дня пам'яті Небесної Сотні zaxid kirishuna 20 02](/images/stories/Departaments/uk/PICTURES/ck-anglmova/zaxid_kirishuna_20_02.jpg)