Відкрите заняття з іноземної мови на тему "GlobalIssues"

1 грудня 2014 року викладачем циклової комісії іноземних мов Лещенко Світланою Миколаївною було проведено відкрите заняття з іноземної мови на тему "GlobalIssues" зі студентами групиОМмс-1-13-4.Од.

На занятті студенти під керівництвом викладача знаходили відповідність між причинами та наслідками екологічних і суспільних проблем,а також обговорювали можливі шляхи їх розв’язання. Майбутні викладачі образотворчого мистецтва творчо підійшли до підготовки до уроку, зобразивши своє бачення найактуальніших світових проблем у мистецьких проектах.

На занятті була організована робота із формування основних умінь та навичок. Були використані різноманітні методи навчання, зокрема, словесні, практичні та наочні. До уваги студентів було запропоновано відео- та аудіо матеріали, презентація та автентичні пісні, що відповідали темі уроку. Опрацьовуваний граматичний матеріал був тісно повязаний з темою "Global Issues". Було використано хорові, індивідуальні та фронтальні форми роботи.