Фестиваль науки 2019: Науково-практичний семінар «Фразові дієслова як феномен англійської мови»

22 травня 2019 року в Університетському коледжі у рамках «Фестивалю науки – 2019» був проведений науково-практичний семінар «Фразові дієслова як феномен англійської мови» для студентів ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта».
Мета заходу: ознайомити студентів з різноманіттям фразових дієслів у англійській мові, їх видами та лексико-стилістичними особливостями, продемонструвати семантичне значення фразових дієслів з точки зору когнітивної лінгвістики.
Учасники семінару підготували презентації найуживаніших фразових дієслів та розкрили прийоми їх ефективного запам’ятовування. Захід завершився обговоренням питань, які вимагали практичного застосування фразових дієслів у мовленні.
Модератор: Калашник О.С.